Proč se registrovat

Největší předností umístění Vašeho odkazu v našem specializovaném katalogu internetových obchodů je viditelnost, tudíž je Vaše prezentace umístěna na dostupném a viditelném místě a většina návštěvníků našeho specializovaného katalogu k nám přichází z fultextových vyhledávačů (Seznam.cz, Google.cz) na nejrůznější klíčové slova a fráze.

Pokud budete v určité kategorii na vyšších místech, tím se Vám zvýší pravděpodobnost , že právě vy získáte cíleného návštěvníka, který právě hledá Vámi nabízený sortiment. Vaše postavení můžete sami ovlivňovat pomocí zvýhodněných odkazů (odkazy na naše projekty Internet-obchody.cz , Inzerce-aukce.cz ) a nebo využijete zvýhodnění placené (SMS služby) případně využijete reklamy a dostanete se na první pozice Vámi zvolené kategorie.

Registrace je zcela zdarma , obchod ale musí splnit naše minimální požadavky pro zvařejnění. Administrátor poté provede kotrolu validity odkazu, prohlédne Vaše stránky jestli uvádíte všechy zákonné informace potřebné pro elektronické obchodování.  (Vzhledem k obrovskému zájmu o náš katalog doporučujeme využít přednostní registrace (SMS služba), jinak se Váš obchod může zobrazit s patřičným časovým odstupem) Přednostní registrace Vám garantuje zobrazení do 48 hodin. (samozřejmě musí být splněny naše podmínky)

Všechny registrované obchody jsou průběžně kontrolovány. ( Aktualizace si provádíte sami ve své administraci - správce smaže pouze obchody které přestanou z nějakého důvodu existovat)

 Momentální nedostupnost odkazů v něm umístěných a za momentálně uveřejněný obsah jednotlivých internetových obchodů nenese provozovatel této služby zodpovědnost.